Yaşanılır bir dünya için doğal ürünleri seçin

Dünya nüfusu her geçen dakika artmaya devam ediyor. Son yüz yılda çok büyük bir artış gösteren dünya nüfusunun bu hızla artması kirlilik ve hijyen endişelerini beraberinde getiriyor. Afrika gibi ülkelerde açlık yaşanırken büyük ülkelerde de fazla tüketimden ötürü kirlilik oranında artma görülüyor. İnsanlar bu sorunun farkına son zamanlarda vardılar ve artık doğanın kendilerine sunduğu ürenler kullanılarak üretilen nesneleri tercih ediyorlar. Bu konuda yerli sermaye ile büyüyen Ersağ firması dikkat çekiyor. Doğal ürünler üreten firma ev hanımlara Ersağ üyelik teklifinde bulunuyor. Onları kendi bünyesinde çalışmaya ikna eden firma bu hanımlara Ersağ üye ol yetkisini vererek başka üyeler bulmasını da sağlıyor.

Firmanın çalışma sistemi çok ilginç ve düzenli. Siz bir Ersağ üyelik sahibiyseniz – ki bunu hiç bir ücret ödemeden alabilirsiniz – çevrenizdeki insanlara Ersağ ürünlerini tanıtabilirsiniz. İnsanlar isterlerse bu ürünleri alabilirler hatta onları Ersağ üye ol diye ikna edebilirseniz sizin altınızda çalışabilirler. Böylece kendinize bir ekip kurmuş olursunuz ve ekibiniz ne kadar büyürse sattığınız ürünler de o kadar büyür.

5 comments

  1. düşüncemiz bu yonde lakin üreticiler acele ettikleri için bıze hiçbirşey doğal gelmiyor bütün ürünler antibiyotik ile beslenerek bize sunuyolar gittikçe kötüye gidiyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir