Tasarımın Yeni Adı Kanvas Tablo

Artık insanlar evlerini dekora ederlerken ilginç ve yeni ürünlere yönelmeye başladılar. Bunlardan biri de kanvas tablo. Bir ressamın yaptığı tablodan daha farklı görünen kanvas tablolar ev ve ofis dekorasyonu için birebir ürünlerdir. Binlerce farklı modeli olan kanvas tablolar fiyat olarak da insanları cezbetmektedir.

Kanvas tabloların tercih edilmesinin başka nedenlerinden biri de model çeşitliliği. Binlerce modelin içinden kendi eviniz ya da ofisinizin dekorasyonuna tasarımına uygun seçeceğiniz kanvos tabloların dışında, internette gördüğünüz ve hoşunuza giden tasarımı da bastırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken kanvas tablo alacağınız zaman seçtiğiniz tasarım ile satıcıya başvurmanız. Bilindiği üzere kanvas tablolar kumaş üzerine baskı olarak imal edildiği için sizin seçtiğiniz tasarım da rahat bir şekilde bu kumaş üzerine baskı olarak aktarılabilir.

Özellikle post modern sanattan hoşlanan insanların tercih ettiği kanvas tabloların önemi gittikçe artmaktadır. Evinde farklılık olsun isteyenlerin tercih ettiği bu tabloların özelliklerinden biri de yağlı boya kokusu barındırmamalarıdır. Çünkü bu tablolar yağlı boya ile yapılmazlar. Bundan dolayı bu tabloları evinize astığınızda evinizde yağlı boya kokusu olmaz ve tablonun renkleri yağlı boya tablosuna göre daha canlıdır. Kanvas tablonun sahip olduğu bu canlı renkler onun diğer tablolardan daha belirgin gözükmesini sağlar. Bir kanvas tablo ile yağlı boya tablosunu yan yana koyduğunuzda kanvas tablo kendini hemen belli eder.

5 comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir