My Business Kaydı

Yerel işletmelerin hizmetine Google tarafından sunulan, My Business bir çok kişi tarafından bilinmemekte veya oluşturma konusunda, uygulama konusunda sıkıntılar, şikayetler bir çok kişiden gelmektedir. My Business, bir çok açıdan işletmelerin Google aramalarında üst sıralarda yer almasını sağladığı gibi işletmelerin kurumsal bilgilerine de aynı şekilde kolay yoldan ulaşma imkanı sunmaktadır. My Business dünyasına üye olabilmek için öncelikle uygulama internet sitesine giriş yapılması gerekir.
Uygulama internet sayfasına giriş yapıldıktan sonra öncelikle hizmet şartları dikkatlice okunmalı ardından kabul edilmelidir. Hizmet şartlarının kabul edilmesinden sonraki aşamada, işletme kategorisi başta olmak üzere temel bir çok bilgiyi girmenizi talep edecektir. Firmanıza ait adres bilgilerini doğru bir şekilde girmeniz daha sonrasında gelecek postalar için önem taşımaktadır. Tüm bilgiler doldurulup, posta beklemeye başlayan firmalar gerekli postayı 20 ila 25 iş günü içerisinde alacaklardır.
Posta geldikten sonra, postadaki doğrulama kodunu My Business hesabınıza girerek doğruma işlemini tamamlanır. Doğrulama işleminin ardından artık kullanıcılar sizleri anahtar kelimeleri arattıklarında kolay bir şekilde bulabilecekler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir