iPhone 7 Fiyatı Ne Kadar Olacak

iPhone 7, düzenlenen büyük bir lansman ile Apple fanlarına tanıtıldı. Bir çok yeni özellik ile dikkatleri üzerine çeken telefonun en çarpıcı özelliklerinden birisi kulaklık girişinin olmaması. Eski modellerindeki kulaklık girişini telefondan kaldıran Apple, telefonlar birlikte kablosuz kulaklık da vererek kullanıcıları kablo derdinden kurtarmayı amaçlıyor. Kullanıcılar koblodan kurtulmanın iyi olacağını düşünüyorlar ama bazı kullanıcılar da var ki kulaklıkları kaybetmenin çok daha kolay olacağını dile getiriyorlar.

Telefonun bir diğer dikkat çeken özelliği ise home tuşunun daha işlevsel hale getirilmiş olması. Tuş üzerine basılırken basıncı ölçecek ve basıncın şiddetine göre farklı kullanımları telefon sahibine sunacak. Öyleki sert bastığınız zaman rehberi açmasını ya da hafif bastığınız zaman internet tarayıcısına girmesini isteyebileceksiniz. Telefonun Türkiye fiyatı da belli oldu. N11.com üzerinden iPhone 7 32 GB modelini 3399 TL’ye ve iPhone 7 plus 32 GB modelini 3899 TL’ye ön sipariş ile satın alabilirsiniz. Apple meraklıları ön siparişlerini vererek telefon Türkiye’ye geldiğinde hemen ulaşmak istiyor. Bu modekin Samsung’u’ amiral gemisi Galaxy Note 7 ile gireceği yarış heyecanla bekleniyor.

6 comments

  1. Bir sözlükte okumuştum yurt dışına çıkıp bu cihazı alıp gelmek daha ucuza mal oluyormuş sadece 100 TL pasaporta işletme ücreti ile bence araştırılıp uygulanabilir.

  2. Gerçekten telefon piyasası çok pahalı. Normal bir insanın borçsuz bir şekilde alabileceği gibi değil. Sırf telefon almak için ABD’ye gidip alıp gelmeyi bile düşünüyorum yani o derece.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir