Giyinme konusu gerçekten önemli mi

İnsanlar giyimlerine son zamanlarda çok dikkat etmeye başladılar. Özellikle toplum içine çok fazla çıkan insanlar giyim tarzlarına ve üzerindekilerin temizliği kadar yeni ve modaya uygun olmasına da dikkat ediyorlar. Özellikle bayanlar bu konuda çok hassas davranmaktadırlar. Erkeklerin büyük bir çoğunluğunun bu konuda gamsız olduğu aşikardır ancak bayanlar ufak bir iş için dışarı çıkacak olsalar bile giyimlerine dikkat etmektedirler. Bu durum da moda tasarımlarının bu konu çerçevesinde gelişmesine neden olmaktadır. Her türlü konu ile ilgilenen moda, tesettür konusunda dahi çalışmalar yapmakta ve insanların hoşuna gidecek ürünler çıkarmaya çalışmaktadır.

Peki giyinme konusu bizi ne kadar ilgilendiriyor. Aslına bakarsanız giyinme konusu insanlar için bir ihtiyaç değil bir lükstür. Ne var ki bizler bunu lüks kategorisinden çıkarıp ihtiyaç kategorisine koyduk ve bu da bizim giyim konusuna her geçen gün daha fazla önem vermemize neden oldu. Tesettür giyim konusu da buradan payını aldı ve o da moda ile iç içe geçerek çok farklı tasarımlara büründü.

10 comments

  1. Bir çok çeşit arasında kıyafet seçme ve giyinmek problem olabiliyor. kimseyle pişti olmamakta en önemlisi 🙂 ama bu konuda en güzeli insanın kendine yakışanı giyinmesi.

  2. giyinme konusu erkek için de kadın içinde özellikle kadınlar için çok öneme sahip ve giyinme içinde mücadele etmektedirler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir